Categories

Telegram Çıkartmaları Nasıl Eklenir?

Telegram Çıkartmaları Nasıl Eklenir?

Android, iOS ve Windows’ta Telegram Çıkartmalarını (sticker) nasıl ekleyeceğiniz konusunda makalemizdeki adımları takip edebilirsiniz.

Telegram’a nasıl çıkartma (sticker) ekleyebilirim? Bu gerçekten çok kolay. Telegram hesabınıza çıkartma ekleyebilir daha sonra bunları kişilerinize göndermek için kullanabilirsiniz. Bunların emojilerin geliştirilmiş versiyonu olduğunu söyleyebiliriz. Bir emoji, ifadenizi kişilerinizle paylaşmak için küçük bir simgedir, ancak bir çıkartma bundan daha işlevsel ve iyidir. Böylelikle duygu ve düşüncelerinizi daha kolay ifade edebilirsiniz.

Telegram uygulamasındaki yeni güncellemeler ile sohbetlere ve gruplara yeni çıkartmalar ekleniyor. Her grup için varsayılan bir çıkartma paketi vardır, ancak bu çıkarmaları seçiminize göre değiştirebilir veya yeni çıkartmalar ekleyebilirsiniz. Bu şekilde, grubunuzun üyeleri varsayılan olarak grup üyeleriyle konuşurken bu çıkartmaları kullanabilecektir.

Android, iPhone ve Masaüstünde Telegram’a Çıkartmalar Nasıl Eklenir

Veritabanında sizi eğlendirebilecek binlerce komik çıkartma paketi var. Burada Telegram messenger için çıkartma eklemenin dört farklı yolunu paylaşacağız. Bu yöntemler Android, iPhone ve Telegram’ın Masaüstü sürümünde çalışır.

Paylaşılan Bir Çıkartmayı Ekleme

Koleksiyonunuza bir Telegram etiket paketi eklemenin en kolay yolu budur. Birisi size veya herhangi bir gruba zaten bir çıkartma gönderdiyse , bunu listenize kolayca ekleyebilirsiniz. Aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir.

  1. Ilk olarak bu çıkartma simgesine dokunun.
  2. Bir pencere açılır ve bir “Etiket Ekle” seçeneği görünür.
  3. Bundan sonra, bu seçeneğe dokunun; çıkartma paketi otomatik olarak kütüphanenize eklenecektir.

Telegram Sticker Paketi Bağlantısını Kullanma

Çıkartma paketinizi Telegram’ın veritabanına ekleyebilirsiniz. Çıkartmaoluşturan ve bunları paylaşan binlerce yaratıcı kullanıcı var. Bunları hesabınıza eklemek için bu paketlerin doğru URL’sini almanız yeterlidir. Telegram’a çıkartma eklemek için,

  1. Çıkartma Paketi bağlantısını tıklayın.
  2. Bağlantı, Telegram uygulamasında “Çıkartma Ekle” seçeneğiyle açılır.
  3. Bu seçeneğe dokunmanız yeterlidir.

Bundan sonra, bu paket daha sonra arkadaşlarınızla paylaşmak için kullanabileceğiniz kitaplığınıza eklenecektir.

Telegram Çıkartma(Stickers) Kanallarını Kullanma

Telegram’da kullanıcılar için günlük yeni çıkartma paketlerini paylaşan kanallar var. Bu kanallara katılarak, her gün yeni çıkartmalar bulabilirsiniz. Telegram çıkartmalar için örnek kanal Stickers Channel .

  1. Bu kanala katıldıktan sonra bir sürü çıkartma göreceksiniz.
  2. İstediğiniz çıkartma resimlerinden birine dokunmanız ve “Çıkartma Ekle” seçeneğini seçmeniz yeterlidir.

Bu kadar. Bu şekilde, kanalınızda, grubunuzda ve kişilerinizde kullanmak için bir sürü yeni çıkartma alırsınız.

Bunlar, Telegram’a çıkartma eklemenin yollarıydı. Umarız, bu rehber çıkartmalarla ilgili tüm soru işaretlerinize cevap olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir